Меморандум про співпрацю
14 травня, 2026 в 16:24
14 травня до нашого ліцею завітали представники Нобельського національного природного парку. Зустріч стала важливою подією для учнів та педагогів, адже під час візиту було підписано меморандум про співпрацю, який відкриває нові можливості для спільної еколого-освітньої та просвітницької діяльності.
