Вишита стрічка пам'яті»
22 травня, 2026 в 16:33
Сьогодні велика родина Сварицевицького ліцею долучилася до зворушливої Всеукраїнської акції «Вишита стрічка пам'яті». Цей захід — не просто подія. Це наш вияв безмежної вдячності та глибокої шани тим, хто віддав найцінніше — своє життя — за свободу, незалежність та наше з вами майбутнє. Усі учасники освітнього процесу об'єдналися заради спільної мети. Кожен стібок, кожна нитка, вплетена у стрічку, символізує нашу єдність, біль втрат і водночас — незламну віру в Перемогу. Учні ліцею вирушили до Алеї Слави, де з трепетом та глибокою шаною прикріпили створені власноруч вишиті стрічки до портретів загиблих Захисників. Кожна стрічка, залишена біля обличчя Героя — це наша безмовна клятва: «Ми бачимо. Ми пам'ятаємо. Ми дякуємо». Це ніби теплі обійми вдячності від усіх нас тим, хто назавжди залишився в строю Небесного Війська. Ми схиляємо голови перед подвигом кожного Воїна. Наш обов'язок — виховати покоління, яке знає справжню історію своєї країни та свято шанує своїх Героїв! Світла пам'ять полеглим... Честь, сила і слава живим захисникам!
Слава Україні! Героям Слава! 

